top of page

Degustace

Velké Bílovice

Chcete-li prožít nezapomenutelné zážitky a nasát atmosféru jižní Moravy, jste na správném místě. S kapacitou až 25 lidí, naše degustační prostory nabízejí ideální prostředí pro objevování kvalitních moravských vín.

Naše nabídka degustací je široká a flexibilní. Zaručujeme Vám nejen výběr z různých variant degustací, ale také zajímavý program, rozmanité možnosti občerstvení a délky degustací přizpůsobené Vašim potřebám.

A co víc, po předchozí domluvě Vám můžeme připravit degustace doprovázené živou hudbou, abyste si mohli užít ještě větší atmosféru a zážitek.

Pokud plánujete oslavu narozenin nebo hledáte prostor pro teambuildingovou akci, naše degustační prostory jsou ideální volbou. S nabídkou vín pro každého a příjemným prostředím, Vám garantujeme nezapomenutelný zážitek.

Nechte se unést vínem a atmosférou degustačního sklepa ve Velkých Bílovicích.

Rakvice

Druhou z možností je degustace v jednom z nejstarších vinných sklepů v Rakvicích. Sklep z roku 1248 který má své kouzlo. Možnost posezení až pro 15 osob. Varianty degustací jsou stejné jako ve Velkých Bílovicích. Nabízíme možnost studeného rautu, teplé večeře, popřípadě živé muziky. Rádi Vám program degustace upravíme podle vašich představ.

Poptávka degustace

Kontaktujte nás pro rezervaci nebo další informace

Odesláno !
bottom of page