top of page

ABOUT

Rodinné Vinařství Václavík

Už jako dítě jsem trávil spoustu času ve vinohradě, kde jsem se učil jak se o něj starat a jak postupovat. V roce 2011 jsem se rozhodl založit vlastní vinařství, které se postupně vyvíjelo. Dnes už se na chodu vinařství podílí i syn Petr a je to pro nás nejen způsob života, ale především společný koníček, který nás spojuje.

Jsme hrdí na to, že naše vína jsou výsledkem pečlivé práce, kterou do každého hroznu vložíme s láskou a ohledem na detail. Kvalita je pro nás klíčová a vždy se snažíme nabídnout to nejlepší, co naše vinice mohou poskytnout. Naše vína jsou tedy nejen naším obchodem, ale především naší rodinnou záležitostí, kterou rádi sdílíme s našimi přáteli, rodinou a samozřejmě s vámi, našimi  zákazníky.

Naše vinařství není o masové produkci, naším cílem není stát se producentem, který jen plní regály obchodů. Jsme tu pro ty, kteří si váží dobrého moravského vína, pro ty, kteří ocení kvalitu a péči, kterou do naší produkce vkládáme

Rádi vás přivítáme v našem degustačním sklepě ve Velkých Bílovicích, kde budete mít možnost ochutnat naše vína a ponořit se do jejich příběhu. Nechceme jen prodávat víno, chceme s vámi sdílet zážitek a nadšení, které nám přináší každá láhev, každá sklenička našeho vína.

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Petr Václavík

Bila2.png

ABOUT

DSC04669.jpg
DSC04678.jpg
bottom of page